Відломався зуб

Если вы новичок на форуме и не знаете, как вставлять картинки, как правильно цитировать и т.д., загляните в эту ветку, прежде чем задавать вопросы. Скорее всего на ваш вопрос уже есть ответ.

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me

Відломався зуб

Сообщение Dubrovka » 16 май 2024, 15:09

На жаль, під час спортивної гри я випадково відломав зуб. Це сильно вплинуло на мій зовнішній вигляд та самопочуття. Я шукаю надійну клініку в Києві, де можуть швидко та якісно відновити мій зуб. Чи може хтось порекомендувати місце, де знаються на висококласних реставраціях?
Dubrovka
Свадебная пчелка
 
Сообщения: 145
Зарегистрирован: 21 ноя 2018, 21:19
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 21.12.1982

Re: Відломався зуб

Сообщение Lissavveta » 16 май 2024, 16:55

Ваш випадок ідеально підходить для виконання художньої реставрації зубів, і я радий повідомити, що у Києві є чудове місце для цього. Стоматологічна клініка WDR «Вайдер» спеціалізується на художня реставрація зубів https://wdr.com.ua/news/pochemu-restavr ... vka-plomby і відома своїми якісними послугами. Вони використовують сучасні технології та матеріали, що дозволяють відновити зуби до їхньої природної краси та функціональності. Ваш зуб не тільки буде відновлено на вигляд як новий, але й забезпечено довготривалим результатом. Вам забезпечать високий рівень обслуговування та підтримку на кожному етапі лікування.
Аватара пользователя
Lissavveta
Свадебная пчелка
 
Сообщения: 112
Зарегистрирован: 21 дек 2018, 01:13
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 17.11.1977


Вернуться в Вопросы и ответы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1