Навчальні посібники

Если вы новичок на форуме и не знаете, как вставлять картинки, как правильно цитировать и т.д., загляните в эту ветку, прежде чем задавать вопросы. Скорее всего на ваш вопрос уже есть ответ.

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me

Навчальні посібники

Сообщение Lissavveta » 26 май 2023, 02:37

Привіт! Які навчальні посібники для дітей дошкільного віку ви порекомендували би для розвитку їх творчості і уяви? Мені важливо знайти матеріали, які сприятимуть розвитку фантазії та творчих здібностей у дітей. Буду вдячна за будь-які поради та рекомендації.
Аватара пользователя
Lissavveta
Свадебная пчелка
 
Сообщения: 87
Зарегистрирован: 21 дек 2018, 01:13
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 17.11.1977

Re: Навчальні посібники

Сообщение Dubrovka » 26 май 2023, 02:42

У моєму досвіді з роботи вихователькою, я використовувала різноманітні навчальні посібники для стимулювання творчості у дітей дошкільного віку. Один із цікавих варіантів, який я можу рекомендувати, це 'Малюємо світом: Книга для творчих дітей'. Вона містить цікаві ідеї для малювання, розфарбовування та вирізання, які розвивають моторику рук та уяву у дітей. Також, портал AneLok пропонує широкий вибір матеріалів та навчальні посібники для дітей дошкільного віку https://anelok.in.ua/ , зокрема книги, пазли та конструктори, які сприяють розвитку креативності та логічного мислення. Запам'ятайте, що найкращі посібники - ті, які враховують інтереси та потреби конкретної дитини та які ви створюєте власноруч, тому обирайте матеріали, які найбільше відповідають потребам дитини.
Dubrovka
Свадебная пчелка
 
Сообщения: 120
Зарегистрирован: 21 ноя 2018, 21:19
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 21.12.1982


Вернуться в Вопросы и ответы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron