zina900204 писал(а):Залежить, які двері і що входить у ціну. За приховані або скляні беруть дорожче, бо там більше мороки з вирівнюванням і фурнітурою. Стандартні орні дерев’яні можна поставити за день, а от якщо щось індивідуальне з добором у широку стіну, то виходить 1700–2000 грн. Також враховуйте транспорт — якщо об’єкт за межами Львова, додають ще 300–400 грн.
Реальна ціна у Львові зараз від 1200 грн за простий монтаж до 2000 грн за складний варіант з доборами і замками під ключ. Якщо двері приховані або розсувні в пенал, то рахуйте мінімум 2200, бо потрібно виставляти короб на чорнових і вирівнювати площини під фарбування. У вартість зазвичай входить встановлення полотна, врізка петель, ручок, регулювання і монтаж лиштви.
Добори оплачуються окремо, особливо якщо нестандартна ширина. Якщо потрібно одночасно купити двері й поставити, зручніше замовити все в одному місці, бо тоді гарантія поширюється і на роботу, і на виріб. Я свої останні замовлення робив через
міжкімнатні двері львів там є різні моделі і одразу можна замовити монтаж у Львові без пошуку окремих майстрів.
Головне: уточнюйте заздалегідь, чи роблять під фарбування або зі склом, бо різні типи дверей потребують різного підходу. Якщо все рахувати разом, монтаж + врізка + добори = орієнтовно 1500–1800 грн за комплект, і це зараз вважається адекватною ціною по місту.
