Сходи і перила

Создавайте свои персональные дневники, пишите о процессе подготовки, делитесь мнением о свадебном сервисе, своими переживаниями и радостями, размещайте фото и просите совета у других невест. Не забывайте о позитиве!

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me, Vitality, Эмми

Сходи і перила

Сообщение интелигент » 16 май 2023, 01:59

Де краще всього шукати сходи для замовлення? Я хочу знайти надійний і професійний варіант, але вже заплутався в незліченних сайтах та комерційних пропозиціях. Які поради можете дати?
Аватара пользователя
интелигент
Младший свадебный ангел
 
Сообщения: 214
Зарегистрирован: 23 сен 2018, 17:37
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.05.1985

Re: Сходи і перила

Сообщение стоунер » 17 май 2023, 01:04

Я розумію ваші сумніви, адже в пошуках якісних сходів можна загубитися. Однак, я маю чудову рекомендацію - сайт компанії "Територія Сходів", де можна не лише замовити сходи чи перила, а й дізнатися як правильно розрахувати сходи https://terracxodiv.com.ua/ua/pravilnyj ... lestnitsy/ https://terracxodiv.com.ua/ua/product/perila-modern/ . А також там вам запропонують широкий вибір перил, які гармонійно поєднуються з будь-якими типами сходів. Рекомендую звернути увагу на перила з модернізованим дизайном, які будуть чудовим доповненням до вашого інтер'єру.
Аватара пользователя
стоунер
Свадебная пчелка
 
Сообщения: 195
Зарегистрирован: 23 сен 2018, 18:04
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 17.05.1994

Re: Сходи і перила

Сообщение zina900204 » 17 май 2023, 01:05

Ой, то реально круто якщо відразу допоможуть все і розрахувати звичайно
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1896
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011


Вернуться в Дневник невесты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 47

cron